Parametrické vyhľadávanie


 

23017

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Fixed Port Ethernet Switches:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Fixed Port Ethernet Switches



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

90

položiek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1148P 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, 4x SFP/SFP+ 1/10GbE ports, 24xPoE/PoE+ ports, 375W
 

Networking N1148P - LLW 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, 4x SFP/SFP+ 1/10GbE ports, 24xPoE/PoE+ ports, 375W PoE power budget, 1 RU switch form factor 48x poloduplexní / plně duplexní port RJ45 10/100/1000 Mb/s 4x port SFP/SFP+ 1/10GbE 24x

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Dell Networking N1108T 8x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 2x GbE RJ45 and 2x GbE SFP interfaces, 1RU
 

Networking N1108T - LLW 8x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 2x GbE RJ45 and 2x GbE SFP interfaces, 1 RU half-width form factor, fanless operation 8x poloduplexní / plně duplexní port RJ45, plus 2x rozhraní GbE RJ45 a 2x GbE SFP Kompaktní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km Reach - Kit
 

Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km Reach - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit
 

Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or direct attach cables req'd) CustKit
 

SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or direct attach cables req'd) CustKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable7 Meters - Kit
 

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable7 Meters - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1148T - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt
 

LLW to 5Y PS NBD

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1524/N1524P - LLW to 5Y PS NBD
 

LLW to 5Y PS NBD

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking S3124, L3, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU
 

Dell Networking S3124, L3, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU Dell Networking S3124 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Two integrated 10GbE SFP+ ports Two GbE combo media ports for copper or

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt
 

Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU
 

Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU Dell Networking S3048-ON Accelerate applications in high-performance environments with a low-latency ToR switch that features 48 x 1GbE and 4 x 10GbE ports, a

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking S3148, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU
 

Dell Networking S3148, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, 1x AC PSU 48 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Two integrated 10GbE SFP+ ports Two GbE combo media ports for copper or fiber flexibility Two

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4128T-ON, 1U, 28 x 10Gbase-T, 2 x QSFP28, IO to PSU, 2 PSU, OS10
 

Dell EMC Switch S4128T-ON, 1U, 28 x 10Gbase-T, 2 x QSFP28, IO to PSU, 2 PSU, OS10

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4128F-ON 1U PHY-less 28 x 10GbE SFP+ 2 x QSFP28 IO to PSU 2 PSU OS10
 

Dell EMC Switch S4128F-ON 1U PHY-less 28 x 10GbE SFP+ 2 x QSFP28 IO to PSU 2 PSU OS10 Achieve performance, flexibility and cost-effectiveness with this ToR switch that features 28 x 10GbE SFP+ ports and 2 x 100GbE QSFP28 ports, and ONIE for zero-touch

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4148F-ON,1U,PHY-less, 48x10GbE SFP+, 4xQSFP28, 2xQSFP+, IO to PSU, 2 PSU, OS10
 

Dell EMC Switch S4148F-ON,1U,PHY-less, 48x10GbE SFP+, 4xQSFP28, 2xQSFP+, IO to PSU, 2 PSU, OS10 Maximize performance, flexibility and cost-effectiveness with this ToR switch that features 48 x 10GbE SFP+ ports, 2 x 40GbE QSFP+ ports, and 4 x 100GbE QSF

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC N3024EF-ON Switch, 24x 1GbF, 2x SFP+ 10GbE, 2x GbE combo ports, L3, Stacking, IO to PSU air,1x AC PSU
 

Dell EMC N3024EF-ON Switch, 24x 1GbF, 2x SFP+ 10GbE, 2x GbE combo ports, L3, Stacking, IO to PSU air,1x AC PSU 24 SFP 1000Mb auto-sensing ports Two integrated 10GbE SFP+ ports Two GbE combo media ports for copper or fiber flexibility Two dedicated r

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC N3048ET-ON Switch, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking, IO to PSU air,1x AC PSU
 

Dell EMC N3048ET-ON Switch, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking, IO to PSU air,1x AC PSU - Life Ltd HW N3048ET-ON: 2-port 10 Gigabit BASE-T RJ45 hot swappable uplink module: option available 2-port 10 Gigabit SFP+ hot swapp

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC N3024EP-ON Switch, POE+, 24x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking,IO to PSU air,1x AC PSU
 

Dell EMC N3024EP-ON Switch, POE+, 24x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking,IO to PSU air,1x AC PSU Smart Value | Dell EMC Networking N3024EP | 1Y ProSpt 12 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing PoE 60W ports 12 RJ45 10/100/1000Mb au

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics included) 10M Customer Kit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics included) 10M Customer Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking S4048T-ON, 48x 10GBASE-T and 6x 40GbE QSFP+ ports, IO to PSU air, 2x AC PSU, OS9
 

Dell Networking S4048T-ON, 48x 10GBASE-T and 6x 40GbE QSFP+ ports, IO to PSU air, 2x AC PSU, OS9 1Y Return to Depot

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 5 Meters Cust Kit
 

Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 5 Meters Cust Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking S3148P, L3, PoE+, 48x 1GbE, 2x Combo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU air, 1x 1100w AC PS
 

Dell Networking S3148P, L3, PoE+, 48x 1GbE, 2x Combo, 2x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU air, 1x 1100w AC PS 1Y ProSpt S3148P: 1GbE Port Attributes: 48x RJ45 auto-sensing (1Gb/100Mb/10Mb) PoE+ fixed ports Integrated 10GbE SFP+ dedicated

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC N3048EP-ON Switch, POE+, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking,IO to PSU air,1x AC PSU
 

Dell EMC N3048EP-ON Switch, POE+, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP combo ports, L3, Stacking,IO to PSU air,1x AC PSU 1Y ProSpt Dell EMC PowerSwitch N3048EP-ON 12 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing PoE 60W ports 36 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4112T, 12 x 10GBaseT, 3 x 100GbE QSFP28, IO to PSU, 2 x AC PSU, OS10
 

Dell EMC Switch S4112T, 12 x 10GBaseT, 3 x 100GbE QSFP28, IO to PSU, 2 x AC PSU, OS10 DNS4112T 1Y Basic Onsite Dell EMC PowerSwitch S4112T-ON Optimize your hyper-converged and software-defined-storage environments with a low density, high-performanc

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4148T-ON, 1U, 48 x 10Gbase-T, 4 x QSFP28, 2 x QSFP+, IO to PSU, 2 PSU, OS10
 

Dell EMC Switch S4148T-ON, 1U, 48 x 10Gbase-T, 4 x QSFP28, 2 x QSFP+, IO to PSU, 2 PSU, OS10 DNS4148T 1Y Return to Depot Dell EMC PowerSwitch S4148T-ON Achieve maximum density and value for 10 GbE copper terminations to servers and storage devices w

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC S5248F-ON Switch, 48x25GbE SFP28, 4x100GbE QSFP28, 2x100GbE QSFP-DD, IO to PSU, 2xPSU, OS10
 

Dell EMC S5248F-ON Switch, 48x25GbE SFP28, 4x100GbE QSFP28, 2x100GbE QSFP-DD, IO to PSU, 2xPSU, OS10 DNS5248F_Entry-Level 1Y Return to Depot Dell EMC PowerSwitch S5248F-ON Provide optimum flexibility and cost-effectiveness for demanding compute and

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4112F 12 x 10GbE SFP+ 3 x 100GbE QSFP28 IO to PSU 2 x AC PSU OS10
 

Dell EMC Switch S4112F 12 x 10GbE SFP+ 3 x 100GbE QSFP28 IO to PSU 2 x AC PSU OS10 DNS4112 1Y Basic Onsite Dell EMC PowerSwitch S4112F-ON Optimize your hyper-converged and software-defined-storage environments with a low density, high-performance 1R

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell EMC Switch S4148U-ON 1U 24xSFP+2xQSFP Unified 24xSFP+/4xQSFP28 IO to PSU air 2 PSU
 

Dell EMC Switch S4148U-ON 1U 24xSFP+2xQSFP Unified 24xSFP+/4xQSFP28 IO to PSU air 2 PSU DNS4148U 3Y ProSpt 4H Dell EMC PowerSwitch S4148U Maximize performance, flexibility and cost-effectiveness with this multi-functional ToR switch that features 24

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable0.5 Meter - Kit
 

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable0.5 Meter - Kit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBASE-T 30m reach on CAT6a/7 Customer Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBASE-T 30m reach on CAT6a/7 Customer Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 5 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 5 MeterCusKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7 MeterCusKit
 

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7 MeterCusKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP+ (Small Form Factor Pluggable) footprint fea

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Networking N1524, N1524P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt
 

1Y Life Ltd to 3Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Networking N1524, N1524P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt
 

Networking N1524, N1524P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048, N2048P -1Y Life Ltd to 5Y ProSpt
 

Dell Networking N2048, N2048P -1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048, N2048P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt
 

Dell Networking N2048, N2048P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1124P, Networking N1124T, 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt
 

N2048, N2048P -1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2020 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu