Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zyxel 2-Year EU-Based Next Business Day Delivery Service for SWITCH
 

2 years Next Business Day Delivery service for business switch series conditions and list of related products available and updated on ZyXEL webpage

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter Premium, 1 year Log Retention for VPN/40(W)/60(W)/110/210/310, ZyWALL 110/310, USG FLEX 100(W)/200/50
 

LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG20/20W-VPN,USG40/40W, USG60/60W, USG110/210, ZyWALL 110

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls
 

E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-BUN, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premi
 

Zyxel License, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premium License for USG60 & USG60W

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Zyxel LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500
 

LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RouterOS licence - Cloud Hosted Router P1
 

Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P10 má limit rychlosti 10 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L5. Minimální požadavky 64bit CPU s pod

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
DATACOM Modulární datová zásuvka UTP CAT5E 4xRJ45 (na i pod omítku)
 

- zásuvka je určená pro montáž "nad i pod omítku" - 4 x RJ45 schovaný za protiprachovou krytkou - nestíněné porty - cat.5e - barva bílá Komplet zásuvka obsahuje tyto položky: 1ks Surface BOX pro 4ks (45 x 22,5) 1ks Face plate pro 4ks (45 x 22,5)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 8 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní switch je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1024D/E 24-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

vysoká hustota portů ve stolním formátu 16násobně/ 24násobně vyšší průchodnost dat ve srovnání s rozbočovačem Auto MDI/MDIX Uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel Full-/Half-Duplex Autonegotiation Bezpečné Store-and-Forward přepín

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
 

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné St

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
 

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné Store-and

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch
 

Ekonomické gigabitové připojení pro stolní počítače S novými gigabitovými přepínači od D-Link je nyní zrychlení přenosu dat pro vaše stolní počítače tak snadné a levné, jako nikdy předtím. Tyto gigabitové přepínače nabízejí vaší pracovní skupině ekonomic

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch
 

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports
 

MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports I/O card, for chassis switch MS-7206S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km
 

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) -

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 d
 

Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 devices (ES-2108/3124/3148/ 4124 a GS-2024/4024/4012F) Výkonné řešení pro SMB sítě - Automatické vyhledávání, přehled o zařízeních - Předdefinované nastavení pro efektivní konfigur

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL Switch back up power unit for L2+, L3 and L3+, supports 6 switches
 

Switch back up power unit for L2+, L3 and L3+, supports 6 switches Pro sítě s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost - Poskytuje záložní napájení pro síťová zařízení - Obsahuje 6 napájecích portů pro připojení až šesti síťových zařízení -

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 25 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000
 

E-iCard 25 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 5 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000
 

E-iCard 5 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000
 

E-iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL 48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
 

48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL 24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
 

24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel VDSL Telco cabel (for usage with VES-1616-35)
 

VDSL Telco cabel (for usage with VES-1616-35)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Leak sensing cable 20ft
 

Environmental and access sensors for use with APC solutions.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC NetBotz Surveillance Base (15 nodes)
 

Sledování a záznam všech aktivit v zabezpečených oblastech. Zaznamenaná data mohou být snadno přehrávána, prohledávána a označována pro budoucí potřeby.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Temperature & Humidity Sensor with Display
 

Monitor temperature and humidity levels within a rack or room. Easily view temperature and humidity status with the LCD display. Includes: Installation Guide, Mounting pads

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Alarm Beacon
 

Obsluha může být rychle informována o kritických situacích viditelným poplašným signálem.: Zahrnuje: Instalační příručka FyzickýČistá hmotnost 0.30 KG Maximální výška 86.00 mm Maximální šířka 85.00 mm Maximální hloubka 85.00 mm Hmotnost při dodání 0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" 2U Kroužky pro správu kabelů , 44x100 mm 10 kusů, barva šedá (RAL 7035)
 

19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 60X44mm , 10ks
 

19" CABLE MANAGEMENT RING 50X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138135 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel 2U 5 úchytek, béžový
 

19“ Panel, Cable Manager, Blank Panel

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm
 

SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode LC Connector 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 patch panel, stíněný, 24 portů RJ45, 8P8C, LSA, 1U, montáž do stojanu, šedá, 482x44x109 mm
 

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • UL certified • Housing of steel sheet • Shielded RJ45 female sockets, 8P8C • 1U • Cab

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, CAT5E, stíněný, 24x 8P8C LSA, 1U, šedý
 

DIGITUS 19" CAT 5e patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Category 5e,EN-50173, ISO/IEC 11801 • RJ45 sockets, 8P8C • Cable installation LSA block, color-coded according to EIA7TIA 568 A & B

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 5e patch panel, nestíněný, 24 portů RJ45, 8P8C, LSA, 1U, do stojanu, černý, 482x44x109
 

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý
 

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, unshielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color black RAL 9005 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • UL certified • Housing of steel sheet • Shielded RJ45 female sockets, 8P8C • 1U •

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 patch panel, nestíněný, 48 portů RJ45, 8P8C, LSA, 2U, montáž do stojanu, bl, 482x44x109 mm
 

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, unshielded 48-port RJ45, 8P8C, LSA, 2U Color black RAL 9005 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz. • UL, 3P Permanent and Channel Link certified • Housing of steel sheet, grey Color RAL 70

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch
 

Jednoduchý nespravovaný 8portový gigabitový switch.

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module
 

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity -

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu