Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik RouterOS licence - Cloud Hosted Router P1
 

Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P10 má limit rychlosti 10 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L5. Minimální požadavky 64bit CPU s pod

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter Premium, 1 year Log Retention for VPN/40(W)/60(W)/110/210/310, ZyWALL 110/310, USG FLEX 100(W)/200/50
 

LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG20/20W-VPN,USG40/40W, USG60/60W, USG110/210, ZyWALL 110

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
LIC-BUN, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premi
 

Zyxel License, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premium License for USG60 & USG60W

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Zyxel LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500
 

LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls
 

E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel 2-Year EU-Based Next Business Day Delivery Service for SWITCH
 

2 years Next Business Day Delivery service for business switch series conditions and list of related products available and updated on ZyXEL webpage

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SM5310-T SFP+ modul 10G BASE-T RJ45
 

Podpora standardu 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2.5GBASE-T, 1000BASE-T a 100BASE-TX Přenos dat na vzdálenost až 30 metrů* rychlostí 10 Gb/s (kabel UTP CAT 6A nebo vyšší) Přenos dat na vzdálenost až 100 metrů* rychlostí 100 Mb/s, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, 5 Gb/s (kabel U

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-LINK VIGI NVR1008H 8kanálový síťový videorekordér VIGI
 

8kanálový síťový videorekordér VIGI Nepřetržité nahrávání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu: Automaticky ukládá až 10 TB záznamů z připojených kamer a zabezpečuje tak data pro rychlý a pohodlný přístup. 8kanálový živý náhled v reálném čase: Ostré rozlišení

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link XX230v Bezdrátový VoIP GPON router AX1800
 

Bezdrátový VoIP GPON router AX1800 - XX230v Dvoupásmová Wi-Fi AX1800 6:1201 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).* Plné gigabitové porty a USB 2.0: 1x ge WAN/LAN port + 3x GE LAN porty + 1x FXS + 1x USB 2.0 port. VoLTE/VoIP telefonie: Podpora základních

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link ER8411 Omada VPN Router s porty 10G ((2× 10GE SFP+, 1× 1GE SFP, 8× 1GE, 1× RJ45 Console Ports, 2× USB Ports (Connecting 4
 

Integrováno do Omada SDN: Centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování. Centralizovaná správa: Přístup do cloudu a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu. Dva porty 10GE SFP+: Dva porty 10GE SFP+: 1× WAN a 1× WAN/LAN 10GE SFP+

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Tapo C420S2 - 2 × Tapo C420, 1 × Tapo H200 - Chytrý bezdrátový systém bezpečnostních kamer, systém 2 kamer
 

Inteligentní bezdrátový bezpečnostní kamerový systém, systém 2 kamer 2K QHD - nyní s 1,7krát více pixely než 1080p, což poskytuje jasnější videa a fotografie. Životnost baterie 180 dní*-Nabíjecí a vyjímatelná baterie s protokolem nízké spotřeby prodlužu

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB924i-2nD-BT5&BG77 IoT Gateway KNOT (CAT-M/NB, Bluetooth, 2.4GHz)
 

KNOT je skutečně univerzální zařízení s širokou škálou možností připojení a podporou protokolů či rozhraní. Jedná se o IoT Gateway, která využívá technologií Narrow Band a CAT-M, které jsou vzhledem k velmi nízké měsíční ceně (oproti LTE) a nízké šířce vy...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP 3 roky NBD Onsite záruka pro TS-1673AU-RP-16G
 

Vaše data jsou k nezaplacení, takže jakýkoli problém s přístupem k nim může způsobit velkou ztrátu. QNAP tuto situaci chápe a velmi dobře ví, že udržení spolehlivosti úložného prostředí je rozhodující, a proto zavádíme další možnosti, jako jsou záruky typ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis WIFICBO30WT - SmartLife Venkovní Kamera | Wi-Fi | Full HD 1080p | IP65 | Cloud / Micro SD | 5 V DC | Noční vidění
 

SmartLife Venkovní Kamera Wi-Fi | 1920x1080 | IP65 | Max. životnost baterie: 6 měsíce | Cloudové úložiště (volitelně) / microSD (není součástí dodávky) | 5 V DC | Se snímačem pohybu | Noční vidění | Apple Store / Google Play | Bílá Tato Nedis Smar

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis ZBDCO11WT - SmartLife CO Detektor| Zigbee 3.0| Napájení na baterii | Android™/ IOS |S testovacím tlačítkem | 85 dB
 

SmartLife CO Detektor Zigbee 3.0 | Napájení z baterie | Životnost snímače: 10 Rok | EN 50291 | Android™ / IOS | S testovacím tlačítkem | 85 dB | Bílá Tento Nedis Chytrý Zigbee Detektor CO je kompaktní nástěnný detektor oxidu uhelnatého (CO), který z

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Teltonika EU napájecí zdroj, 4 pin
 

Teltonika 035R-00143 je speciální napájecí adaptér s atypickým 4-pin konektorem určeným pro jednotky RUT 230/240/850/900/950/955, případně novější. Napájecí adaptér má maximální výkon 9W, výstupní napětí 9V a proud 1A. Napájení Typ zdroje:Spínaný Vst

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD C52iG-5HaxD2HaxD-TC, hAP ax2
 

Již 6. generace hAP routeru od MikroTiku je tu. Tento malý router do domácností a malých firem hAP ax2 případně C52iG-5HaxD2HaxD-TC má L4 licenci, desktop provedení a obsahuje 5 Gigabitových portů z nichž 1. port podporuje PoE in i PoE out. Kromě toho má ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG3428XF JetStream 24-Port SFP L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots
 

Jetstream switch TL-SG3428XF značky TP-Link je managovatelný optický L3 switch, který je vybaven optickými 20x SFP + 4x SFP/GLAN Combo a 4x SFP+ porty a dvěmi konzolovými porty (RJ45 a micro USB). Switch má celkovou switching kapacitu 128 Gbps, 2 redundan...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SX3206HPP JetStream 6-Port 10GE L2+ Managed Switch with 4-Port PoE++
 

Jetstream TL-SX3206HPP PoE Switch značky TP-Link je managovatelný L2 switch s funkcí PoE, obsahující 4x 10-Gigabitových LAN portů s funkcí 802.3af/at/bt PoE se stropem 60W/port a k tomu další 2x 10-Gigabitové SFP+ porty zpětně kompatibitlní i s 1G moduly....

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
TP-Link VIGI C440(2.8mm) Turret kamera, 4MP, 2.8mm, Full-Color
 

VIGI C440(2.8mm) je 4 megapixelová vnitřní Turret kamera značky TP-Link s fixním objektivem 2.8 mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30 m a ethernetovým portem bez PoE. Kamera má max. rozlišení 2560 × 1440 px (při 30 fps), pozorovací úhel 102°,...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link VIGI C440(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
 

VIGI C440(4mm) je 4 megapixelová vnitřní Turret kamera značky TP-Link s fixním objektivem 4 mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30 m a ethernetovým portem bez PoE. Kamera má max. rozlišení 2560 × 1440 px (při 30 fps), pozorovací úhel 79°, 2 ne...

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
TP-Link VIGI C440-W(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm, WiFi, Full-Color
 

VIGI C440-W(4mm) je 4 megapixelová vnitřní Turret kamera značky TP-Link s fixním objektivem 4 mm, bílým světlem a IR přísvitem do vzdálenosti 30 m, ethernetovým portem bez PoE a 2.4GHz WiFi. Kamera má max. rozlišení 2560 × 1440 px (při 30 fps), pozorovací...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link VIGI C540(4mm) PTZ dome kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
 

VIGI IP kamera C540(4mm) v provedení PTZ dome, disponuje 4 MP fixním objektivem (2560 x 1440, 30 fps) s ohniskovou vzdáleností 4 mm, snímačem 1/3", digitálním WDR a citlivostí 0 Lux pro nahrávání barevného (Full-Color) obrazu i během noci. Nechybí ani slo...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link VIGI C540-W(4mm) PTZ dome kamera, 4MP, 4mm, WiFi, Full-Color
 

VIGI IP kamera C540-W(4mm) v provedení PTZ dome, disponuje 4 MP fixním objektivem (2560 x 1440, 30 fps) s ohniskovou vzdáleností 4 mm, snímačem 1/3", digitálním WDR a citlivostí 0 Lux pro nahrávání barevného (Full-Color) obrazu i během noci. Nechybí ani s...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP 5 let NBD záruka pro TS-453D-4G
 

QNAP 5 let NBD záruka pro TS-453D-4G Podpora na nejvyšší úrovni Vaše data jsou k nezaplacení, takže jakýkoli problém s přístupem k nim může způsobit velkou ztrátu. QNAP tuto situaci chápe a velmi dobře ví, že udržení spolehlivosti úložného prostředí j

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DATACOM Keystone RJ12 UTP CAT3 (DUAL) MINI černý
 

UTP Keystone RJ12 Cat.3 černý (DUAL) - RJ12 6p6c - horní zářez - nestíněný keystone cat.3 - barva černá - zářezové pole typu DUAL (lze použít zářezový nůž LSA i 110)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iGET SECURITY EP26W - Bateriová bezdrátová IP FullHD kamera fungující samostatně a také pro alarm iGET SECURITY M4 a M5
 

Důležité! Kamera funguje zcela samostatně nebo je možné připojení k alarmům iGET SECURITY M5-4G a M4 Bateriová kamera fungující samostatně, není třeba žádný rekordér nebo řídící jednotka, jen připojení k Wi-Fi síti. Ovšem také se dokáže připojit k sys

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
iGET SECURITY EP26B - Bateriová bezdrátová IP FullHD kamera fungující samostatně a také pro alarm iGET SECURITY M4 a M5
 

Důležité! Kamera funguje zcela samostatně nebo je možné připojení k alarmům iGET SECURITY M5-4G a M4 Bateriová kamera fungující samostatně, není třeba žádný rekordér nebo řídící jednotka, jen připojení k Wi-Fi síti. Ovšem také se dokáže připojit k sys

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
MIKROTIK držák do 10"/19" racku pro MikroTik hAP AC2/hAP ac lite šedá antracit
 

Plastový držák pro produkty MikroTik Držák do 19" a 10" racku pro modely MikroTik ( VIZ NÍŽE) Možnost uchycení vpravo nebo vlevo. Možnost osazení dvou držáků vedle sebe do jednoho U (pravá+levá strana) Vnitřní rozměry 34 x 119 x 98mm hAP ac lit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
IMMAX NEO 3x SMART magnetický senzor na dveře a okna, Zigbee 3.0, TUYA
 

IMMAX Neo Smart magnetický senzor na dveře/okna 3 ks Magnetické čidlo na okna a dveře vás upozorní na jejich otevření. V případě narušení je odesláno oznámení do chytrého telefonu či tabletu, ať už jste doma nebo na cest

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
IMMAX NEO SMART magnetický senzor na dveře a okna, Zigbee 3.0, TUYA
 

IMMAX Neo Smart magnetický senzor na dveře/okna Magnetické čidlo na okna a dveře vás upozorní na jejich otevření. V případě narušení je odesláno oznámení do chytrého telefonu či tabletu, ať už jste doma nebo na cestách.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera ANGLE, IP65, 360°, RJ45, P/T, HD, 2MP, 1080p, outdoor, Wi-Fi, TUYA
 

IMMAX NEO LITE 07758L Chytrá venkovní bezpečnostní kamera s detekcí pohybu a možností alarmu zajistí dokonalé zabezpečení prostoru. Snímač nabízí rozlišení 2 Mpx a je schopný snímat video v rozlišení Ful

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel NWA1123ACv3 with Connect and Protect Bundle (1YR), Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point, Single Pack inc
 

NWA1123ACv3 with Connect and Protect Bundle (1YR), Standalone / NebulaFlex Wireless Access Point, Single Pack include Power Adaptor, EUand UK,ROHS Výkonné řešení pro firemní WiFi Přístupové body standardu 802.11ac Wave 2 Zyxel NWA1123ACv3 je dvoup

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel NWA110AX with Connect&Protect Plus (3YR) & Nebula Plus license (3YR), Including NWA110AX - Single Pack 802.11ax AP incl Po
 

NWA110AX with Connect&Protect Plus License (1YR) , Single Pack 802.11ax AP incl Power Adaptor, EU and UK, Unified AP, ROHS Skutečná WiFi 6 NWA110AX představuje novou generaci bezdrátových přístupových bodů pro organizace, které chtějí co nejvýhodněj

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Cable 100GbE QSFP28 to QSFP28 Passive Copper Direct Attach Cable 1 MeterCustomer Kit
 

Dell Networking Cable 100GbE QSFP28 to QSFP28 Passive Copper Direct Attach Cable 1 MeterCustomer Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optická hybridní spojka ze zástrčky LC Simplex na zásuvku SC Simplex, zelená
 

Popis Tato hybridní spojka z LC Simplex na SC Simplex, značky Delock, umožňuje převod z jednoho typu konektoru na jiný. To znamená, že optické kabely LC a SC lze snadno navzájem propojovat a jsou vhodné k montáži do optických spojovacích skříní, skříněk

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Převodník M.2 Key B+M 1 x RJ45 2,5 Gigabit LAN
 

Popis Tento M.2 PCIe modul od Delocku rozšiřuje systém o jedno rozhraní 2,5 Gigabit LAN, které může být vyvedeno ven přes slot záslepky. NBASE-T pro vyšší rychlost Moderní služby a nové technologie vyžadují větší přenosovou šířku. Technologie NBASE-T

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optická hybridní spojka ze zástrčky LC Duplex na zásuvku SC Duplex, modrý
 

Popis Tato hybridní spojka z LC Duplex na SC Duplex, značky Delock, umožňuje převod z jednoho typu konektoru na jiný. To znamená, že optické kabely LC a SC lze snadno navzájem propojovat a jsou vhodné k montáži do optických spojovacích skříní, skříněk a

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Optická rozvodná skříň pro interiér i exteriér, voděodolná v souladu s IP55, uzamykatelná, 6 portů, bílá
 

Popis Tuto uzamykatelnou rozvodnou skříň značky Delock lze namontovat na stěnu a slouží jako ochranný kryt pro optické kabely a spojky. Rozvodná skříň pojme až šest spojek SC Duplex nebo LC Quad. Se spojovací kazetou Integrovaný spojovací tác umožňuj

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Solární kabel MC4, ze zásuvkového na zástrčkový, 1 m, černý
 

Popis Tento solární kabel MC4 značky Delock lze používat k přenosu výkonu získávaného z fotovoltaických systémů. Konektory MC4 Zástrčky a zásuvky MC4 mají funkci zapadání, která zamezuje nežádoucímu přerušování a zajišťuje zabezpečené spojení. Spojen

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu